Baner

Rejestracja


Jedyną formą zgłoszenia uczestnictwa jest droga elektroniczna.
Pola oznaczone * należy wypełnić obowiązkowo.
Prosimy o uważne podanie adresu e-mail, gdyż będzie to podstawowa droga komunikowania się z Państwem.
Informujemy, że podczas rejestracji możliwe jest podanie indywidualnego adresu e-mail, który jest podstawowym elementem identyfikującym użytkownika.
Prosimy o niekorzystanie z adresów e-mail tzw. ogólnych - klinik, sekretariatów, biur - ponieważ adresy są weryfikowane i mogą być użyte jedynie raz.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę GreenLight Consulting Sp. z o. o. w celu i zakresie niezbędnym do rejestracji na konferencję organizowaną przez GreenLight Consulting Sp. z o.o. zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - RODO/GDPR z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres e-mail/nr tel. informacji handlowych, dotyczących organizowanych konferencji medycznych, wysyłanych przez firmę GreenLight Consulting Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi w oraz na przetwarzanie moich danych osobowych przez GreenLight Consulting Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi w celach marketingowych.